Lance kominkowe

Lanca do mechanicznego czyszczenia komina ułatwia pracę osób serwisujących kominy, a także pracowników spółdzielni kominiarskich. Potrzebujesz takiego produktu wykonanego w profesjonalny sposób? Sprawdź naszą ofertę!

Z czego składa się lanca do mechanicznego czyszczenia komina?

Lanca do mechanicznego czyszczenia komina naszej produkcji składa się z elastycznego wkładu oraz solidnej osłony z metalowego drutu pokrytego tworzywem. W celu dodatkowej ochrony produktu naciągamy na niego dodatkowo rurę z PE. Dzięki temu wałek jest sztywniejszy.

Do Twojego wyboru w ramach standardowej oferty są lance o długości:

  • 5 m,
  • 10 m,
  • 12,5 m,
  • 15 m.

Nasi inżynierowie są jednak do Twojej dyspozycji. W przypadku chęci złożenia większego zamówienia istnieje możliwość wykonania produktu o innym wymiarze. Oferujemy także lance z wkładem o średnicy 10 mm. Idealnie nadają się do cięższych zadań. 

Dlaczego warto postawić na lance naszej produkcji?

Jesteśmy firmą, która działa w branży już od połowy lat 90. Specjalizujemy się w dostarczaniu na rynek najlepszych rozwiązań, które cechują się długowiecznością i ułatwiają pracę naszych klientów przez wiele lat. Produkowane przez nas lance do mechanicznego czyszczenia komina są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw zajmujących się pracami serwisowymi kominów i przewodów wentylacyjnych.

Warto skorzystać z okazji i zlecić wykonanie takiego asortymentu profesjonalistom. Nasi inżynierowie gwarantują indywidualne podejście do każdego klienta, niezależnie od tego, czy mowa o produkcji jednostkowej, czy seryjnej. Działamy szybko i rzetelnie. Zawsze dotrzymujemy terminów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji drogą telefoniczną i mailową. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszystkie pytania czy rozwiejemy wątpliwości dotyczące wyrobów naszej produkcji.

Sprawdź również: