Linka hamulca i gazu

Jeśli jest Ci potrzebna wysokiej jakości linka hamulca, gazu lub sprzęgła, to świetnie się składa! Nasza firma zajmuje się wykonywaniem cięgien jednokierunkowego działania gotowych do wykorzystania przy mechanizmach różnego rodzaju. Zapoznaj się ze szczegółami i zamów u nas linkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Linka hamulca na zamówienie – skorzystaj z okazji!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i zamówić u nas linki hamulca lub gazu? Firma działa już od połowy lat 90. Specjalizujemy się w produkcji cięgien wykorzystywanych przy przemyśle ciężkim i kolejowym. Tworzymy również linki do maszyn rolniczych i budowlanych. Dzięki gromadzonej przez lata wiedzy i olbrzymiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować również cięgna do maszyn niestandardowych. Wykonamy też dla Ciebie cięgno gazu do zabytkowego samochodu.

Nie ma dla nas ograniczeń. Jesteśmy elastyczni i do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Ci linka gazu, mechanizmów spustowych i blokad czy cięgno hamulca – zamówione elementy z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. 

Zamówienie cięgna gazu lub hamulca – kompleksowa obsługa

Skorzystaj z okazji i złóż u nas zamówienie. Niezależnie od jego wielkości, obsłużymy Cię w kompleksowy sposób. Nasi specjaliści skonsultują z Tobą założenia projektu i przedstawią szczegóły współpracy. Konsultacje pomagają w ustaleniu, jakie rozwiązania warto zastosować w konkretnym przypadku.

Standardowo, produkowane przez nas cięgna jednokierunkowego działania składają się z linki w metalowej osłonie, dodatkowo pokrytej tworzywem. Dla poprawy właściwości ciernych stosujemy dodatkową rurkę wewnętrzną. Ostateczny kształt projektu jest jednak zawsze dopasowany do potrzeb klienta. Decydując się na współpracę z MZ-Linka, masz pewność, że ustalone warunki zostaną dotrzymane. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Sprawdź również: