Cięgna Bowdena - linka obrotomierza

Wałki giętkie umożliwiają elastyczne przenoszenie momentu obrotowego. Jeśli jest Ci potrzebna linka w pancerzu na wymiar, to skorzystaj z naszej oferty. Produkujemy elementy tego typu już od połowy lat 90 i znamy się na rzeczy.

Jak linka w pancerzu na wymiary, to tylko od MZ-Linka!

Jeśli chcesz mieć pewność, że linka w pancerzu na wymiar będzie odpowiadała Twoim potrzebom oraz spełni Twoje wymagania jakościowe, to skorzystaj z oferty MZ-Linka. Jesteśmy doświadczonym producentem wałków giętkich, który ma za sobą mnóstwo dużych realizacji i udanych współprac z poważnymi klientami. Produkujemy elementy wysokiej jakości, które sprawdzają się w przypadku maszyn i pojazdów różnego typu. Niezależnie od tego, do jakiego urządzenia potrzebujesz wałków – nasi inżynierowie zrobią wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Kompleksowa obsługa klienta w MZ-Linka

Mamy wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają nam na produkcję bardzo solidnych wałków giętkich różnego typu. Wykonamy dla Ciebie cięgna Bowdena, które można wykorzystać m.in. w rowerach czy motocyklach.

Skorzystaj z okazji i zleć wykonanie potrzebnych cięgien profesjonalistom, którzy podejdą do Twojego zlecenia w indywidualny sposób. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia konkretów. Oferujemy szczegółowe konsultacje, dzięki którym z pewnością uda się wspólnie wypracować najlepsze rozwiązanie. W przypadku chęci zamówienia linki w pancerzu na wymiar możesz skorzystać z jednej z czterech opcji:

  • przesłanie szkicu lub rysunku z wymiarami,
  • przesłanie uszkodzonej, ale kompletnej linki,
  • przesłanie wzoru linki,
  • przesłanie zdjęcia z dokładnymi wymiarami linki.

Zajmujemy się zarówno produkcją jednostkową, jak i seryjną. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny, dlatego zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź również: